Lista zabiegów
Leczone dolegliwości
Cennik
Zespół
Galeria
Blog
Turnusy
Kontakt

Masaże Powrót Przesuń


Masaż
klasyczny

Masaż klasyczny
to znany od tysięcy lat zabieg leczniczy. Polega na stosowaniu różnych technik m.in. głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania w celu rozluźnienia spiętych i bolących mięśni.
Więcej


Masaż tkanek
głębokich

Masaż tkanek głębokich
to forma pracy manualnej z ciałem. Zawiera elementy rozluźniania mieśniowo-powięziowego oraz terapię punktów spustowych. Jest to jedna z najskuteczniejszych form masażu leczniczego.
Więcej


Masaż
energotonowy

Masaż energotonowy
to połączenie pracy manualnej masażysty z terapią energotonową. Przez ręce masażysty przepływa leczniczy prąd, który ma przede wszystkim działanie przeciwbólowe. Masaż poprawia ukrwienie oraz regenerację tkanek.
Więcej


Masaż
relaksacyjny

Masaż relaksacyjny
wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym, odprężającym i uspakajającym. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym.
Więcej


Masaż
kamieniami

Masaż kamieniami
to wyjątkowo skuteczny zabieg relaksacyjny. Oddziaływanie ciepłych kamieni z odpowiednio dobranymi technikami masażu zapewnia regenerację, relaks i głębokie odprężenie.
Więcej


Drenaż
limfatyczny

Drenaż limfatyczny
to manualny zabieg fizjoterapeutyczny polegający na przepchnięciu zalegającej limfy oraz usprawnieniu działania układu limfatycznego. Stosowany w redukcji obrzęków zarówno kończyn górnych, dolnych oraz twarzy.
Więcej


Masaż uciskowy
BOA

Masaż uciskowy BOA
to zabieg, który przy pomocy specjalistycznych mankietów napełnianych powietrzem w określonych sekwencjach usprawnia krążenie krwi i limfy. Działa przeciwobrzękowo wspomaga odchudzanie.
Więcej


Masaż
na łóżku wodnym
„Hydro-Jet”

Masaż na łóżku wodnym „Hydro-Jet”
to relaksacyjne połączenie działania masażu z hydroterapią. Czynnikiem masującym jest ogrzany strumień wody skierowany z dysz na elastyczną powierzchnię, na której leży Pacjent. Zabieg wykonywany jest w ubraniu.
Więcej

Masaż
mechaniczny
na fotelu
masującym

Masaż mechaniczny na fotelu masującym
rozluźnia spięte mięśnie grzbietu przy pomocy wbudowanych rolek. Różnorodne programy dają możliwość dobrania intensywności oraz rodzaju masażu.
Więcej